KURS YOUTUBE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Wszystko czego potrzebujesz, aby:​

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli:

W tym kursie nauczę Cię jak Pozyskiwać klientów przy pomocy YouTube. Dowiesz się jak zaplanować Twój kanał Jakiego rodzaju treści publikować, czym i jak nagrywać filmy, aby były dobrej jakości, jak optymalizować filmy, aby docierały do jak największej ilości osób.

Przed kursem

Kurs YouTube

Po kursie

Co otrzymasz dołączając do Kursu YouTube

Lekcje w formie video

Dokładne instrukcje od A do Z

Szablony i checklisty

Dostęp do nowych materiałów

Dostęp do materiałów 24/7

Strategia do uzupełnienia

Co znajdziesz w Kursie YouTube

Moduł 1 Wprowadzenie

Moduł 2 Wyznaczanie celów

Moduł 3 Grupa odbiorców

Moduł 4 Strategia działania

Moduł 5 Założenie i optymalizacja kanału

Moduł 6 Nagrywanie filmów na YouTube

Moduł 7 Publikowanie i optymalizacja filmów

Moduł 8 Promocja Twoich filmów

Jaka jest cena programu?

Odbierz swój dostęp za 197 zł

Gwarancja

gwarancja satysfakcji

Jeśli z jakiś przyczyn kurs nie będzie dla Ciebie odpowiedni to ZWRÓCĘ CI PIENIĄDZE.  Wystarczy, że napiszesz na adres kontakt@netgonet.pl a ja zwrócę Ci 100% Twojej wpłaty. Masz na to 30 dni. Moim celem jest danie Ci jak najwięcej wartości i korzyści.

Opinie kursantów

Duża dawka wiedzy i motywacji do działania sprawiły, że jeszcze podczas trwania kursu założyłem kanał na YouTube. Indywidualne podejście Krzysztofa do mojego projektu sprawiło, że czuję się pewnie tworząc nowe filmy. Jeżeli ktoś zastanawia się nad otwarciem swojego kanału na YT, to ten kurs na pewno mu w tym pomoże.

Filip Tarachowicz

Social media ninja & graphic designer ✍️

Twój instruktor Krzysztof Gonet

Nazywam się Krzysztof Gonet. Inspiracją do stworzenia tego kursu była moja własna historia.  Po studiach rozpocząłem działalność gospodarczą. Jak się okazało nie było to takie proste. Zacząłem promować się na Facebooku z początku szło dość dobrze jednak, gdy wrzucałem film na Facebooku po tygodniu już nikt go nie oglądał.  

Zasięgi z miesiąca na miesiąc spadały.  Wtedy zacząłem szukać nowego sposobu promocji. Trafiłem na YouTuba. Tam działa to na odwrót. Wyświetlenia rozpędzają się jak lokomotywa i stopniowo przyspieszają. Zacząłem nagrywać, tworzyć nowe treści i przestałem…

Zająłem się pracą rodziną, klientami. Przez rok nie dodałem ani jednej nowej treści… Pomimo tego, po okazało się, że oglądalność moich filmów ciągle wzrasta, mam coraz więcej subskrybentów, a klienci sami zgłaszają się po moje usługi. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak możesz wykorzystać YouTuba do pozyskania nowych klientów i wspierania swojego biznesu, to zapraszam cię do Kursu YouTube. 

Często zadawane pytania

Jak będzie wyglądał kurs

Kurs jest w formie online. Po zakupie dostaniesz dostęp do platformy kursowej, na której znajdują się wszystkie materiały do kursu. (filmy, checklisty, notatki).

Kiedy rozpoczyna się kurs i jak długo trwa?

Kurs jest w formie online. Możesz przerobić materiały w dogodnym dla Ciebie terminie. Będziesz miał do niego dostęp od razu po zaksięgowaniu płatności.

Czy w mojej branży warto prowadzić kanał na YouTube?

Jeśli masz wątpliwości, czy YouTube będzie dobrym kanałem promocji w przypadku Twojej firmy napisz do mnie kontakt@netgonet.pl

Co jeśli nie jestem zadowolony z kursu?

Jeśli uznasz, że ten kurs nie jest dla Ciebie to możesz z niego zrezygnować w ciągu 30 dni od daty zakupu. Zwrócę Ci 100% pieniędzy

Czy mogę otrzymać fakturę za kurs?

Tak wystawiam faktury bez VAT. Wystarczy wpisać dane do faktury w polu zamówienia.

Nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie?

Napisz do mnie chętnie odpowiem na wszelkie dodatkowe pytania: kontakt@netgonet.pl