NetGonet opinie klientów

„Kurs “Chat GPT – Jak wykorzystać AI w biznesie i życiu” nie tylko dostarczył mi wartościowej wiedzy, ale również zainspirował mnie do działania! Po ukończeniu kursu, zacząłem pracować nad dwoma projektami z wykorzystaniem AI, które pozwolają mi zoptymalizować moją pracę i przyspieszyć rozwój mojego biznesu. Jestem bardzo zadowolony z tego, jak ten kurs pomógł mi w wykorzystaniu narzędzi sztucznej inteligencji w praktyce i gorąco polecam go każdemu, kto chce nauczyć się wykorzystywać AI w swojej pracy i życiu.”
Łukasz Łukowski
CSMO, STORDIS
Kurs dotyczący Chat GPT okazał się bardzo wartościowy i przyniósł wymierne korzyści w moim biznesie online. Kurs został przygotowany bardzo profesjonalnie i czytelnie. Przyspieszył moją pracę kilkukrotnie, a i tak czuję, że to nie jest maks możliwości. Dzięki kursowi zyskałem mnóstwo dodatkowego czasu i jestem w stanie zrealizować więcej projektów. To automatycznie przełoży się na mój zarobek. Zakup kursu to była bardzo dobra decyzja. 🙂
Łukasz Pokropski
Twórca kursów online www.pelnakieszen.pl
Kurs ten okazał się bardzo pomocny dla mnie i mojego biznesu. Dzięki jasno przedstawionym instrukcjom Krzysztofa, z łatwością wprowadziłem narzędzie do mojego marketingu, co zaoszczędziło mi wiele czasu. Zdecydowanie polecam!!!!!!!
Marcin Zelek
Ekspert Notion YouTuber www.marcinzelek.pl
W swoim kursie Krzysztof Gonet pomaga „oswoić lwa” i zaprzyjaźnić się ze sztuczną inteligencją. Inspiruje mnie do wykorzystania Chat GPT na polu mojej działalności jako przedsiębiorcy i nauczyciela. Polecam.
Piotr Kudełka
Przedsiębiorca, nauczyciel
Kurs obsługi ChatGPT OpenAI od Krzysztofa Goneta przekroczył moje oczekiwania, dostarczając konkretną, merytoryczną wiedzę. Krzysztof przekazuje skomplikowane tematy w przystępny sposób i oferuje świetne wsparcie. Dzięki niemu zyskałem umiejętność efektywnego korzystania z ChatGPT. Kurs rekomendowany dla każdego, kto pragnie zdobyć kompleksową wiedzę o ChatGPT OpenAI.
Krzysztof Solecki
Właściciel firmy​
Krzysztof w bardzo przystępny sposób przedstawił informacje dotyczące efektywnego wykorzystania czatu GPT w praktyce. Dzięki zdobytym umiejętnościom, będę mógł w przyszłości zaoszczędzić wiele czasu i pieniędzy. Jestem bardzo wdzięczny za wartościową wiedzę, którą nabyłem dzięki temu kursowi.
Paweł Piekarski
Przedsiębiorca odzywiajsiezdrowo.pl
Natknąłem się na reklamę na FB i od razu zdecydowałem, że warto kupić kurs. Przekonała mnie tematyka i bijący z ekranu profesjonalizm, połączony z “sympatycznością” autora 🙂 Kurs bardzo mi się podobał. Lekcje były rzeczowe, obrazowe, łatwo przyswajalne. Dałeś nam wiele pomysłów i pokazałeś, jak je wdrożyć. Łyknąłem wszystko na raz. No i zostałem zmotywowany, tak przy okazji, do korzystania z tego narzędzia. Cieszę się, że technicznie wszystko było dobrze pomyślane. Mogłem przejść kurs sam i wygenerować certyfikat bez pytania nikogo o pomoc.
Michał Rozkrut
Pracownik korporacji
Właśnie zakończyłem kurs. Jest naprawdę świetny, rzeczowy,merytoryczny i bardzo przyswajalny. Nawet dla kogoś kto nie jest asem informatyki i nowych technologi, szczerze polecam. Mnóstwo pomysłów i ciekawych rozwiązań do zastosowania. Z całą pewnością warty tych pieniędzy, na pewno będę korzystał z kolejnych. Polecam każdemu.
Robert Janik
Cześć, wykupiłem od Ciebie kurs à propos czatu GPT. Mimo że w ostatnim czasie korzystam z 10-20 kursów rocznie, to Twój kurs to ścisłe top. Na pewno skorzystam z przyszłości z Twoich kursów i też mam nadzieję, że będziesz uaktualniał kurs chatu gpt jak tylko pojawią się nowe możliwości. Temat sztucznej inteligencji był mi całkiem dobrze znany, a mimo to wyniosłem z tego kursu bardzo dużo.
Kamil R. ​
Copywriter​
Hej! Wykupiłam dostęp do Twojego kursu i musze Ci powiedzieć, że to jest sztos! Obawiałam się, że będzie tak, jak u większości sprzedających teraz w tym temacie – jakieś gotowe promty i pomysły, ale to, czym Ty się dzielisz to jest mega merytoryczne i pomocne ?
Joanna Urbańska
Właścicielka firmy rekrutujzpasja.pl
Krzysztof w bardzo przystępny sposób przedstawił informacje dotyczące efektywnego wykorzystania czatu GPT w praktyce. Dzięki zdobytym umiejętnościom, będę mógł w przyszłości zaoszczędzić wiele czasu i pieniędzy. Jestem bardzo wdzięczny za wartościową wiedzę, którą nabyłem dzięki temu kursowi.
Paweł Piekarski
Przedsiębiorca odzywiajsiezdrowo.pl
“…Jeśli jesteś zainteresowany nauką Chat GPT w biznesie i marketingu, gorąco polecam ten kurs! Zawiera on wiele praktycznych wskazówek i informacji, które pomogą Ci w tworzeniu skutecznych kampanii reklamowych.”
Piotr Maciejewski
Właściciel firmy rolniczej
Hej, z tej strony Tomek Rosłon. Jestem współautorem projektu “Zostań Muzykiem”, w ramach którego stworzyłem kilka kursów online w zakresie nauki gry na pianinie. Codziennie Tworzę edukacyjne treści na wiele platform społecznościowych takich jak TikTok, YouTube, Instagram, Facebook i inne. Zdecydowałem się na zakup kursu Krzysztofa Goneta z kilku powodów. Posiadam jego poprzedni kurs “WordPress Elementor”, który w 100% spełnił moje oczekiwania i pomógł mi poprawić działanie mojej strony. Kiedy zobaczyłem, że Krzysztof wyprodukował coś nowego kupiłem to bez zastanowienia. Podczas prywatnych konsultacji z autorem zobaczyłem jak ogromną wiedzą dysponuje i jak szybko jest w stanie rozwiązać nowe problemy. Chciałem zyskać trochę czasu dzięki automatyzacji. Prowadzę projekt “Zostań Muzykiem” wraz z Żoną i widzę, że moglibyśmy być więksi gdybyśmy nauczyli się wykorzystać możliwości Chatu GPT. Szkoda mi czasu na samodzielne odkrywanie potencjału nowego narzędzia. Wolę skorzystać z przemyślanej wiedzy specjalisty! Kurs sprzedawany jest obecnie w zadziwiająco niskiej cenie! Jeśli tworzysz cokolwiek w internecie ciężko mi zrozumieć jak można nie chcieć nauczyć się pracy z Chatem GPT. Kurs Krzysztofa jest odpowiedzią na moje nieuświadomione potrzeby! Ponadto, kurs jest łatwy do zrozumienia, a materiały edukacyjne są dobrze zorganizowane i przejrzyste. Podsumowując… Szczerze polecam!!!
Tomek Rosłon
Właściciel firmy Zostań Muzykiem
Udział w kursie ChatGPT był dla mnie inspirującym doświadczeniem. Informacje były przekazywane w sposób jasny i zrozumiały, dzięki czemu mogłam zdobyć solidną wiedzę na temat technologii ChatGPT. Polecam kurs wszystkim, którzy poszukują solidnej wiedzy na temat innowacyjnych trendów w biznesie i marketingu.
Anna Pieczonka
koordynator projektów www.events.estro.org.pl
Jesteś pierwszą osobą która przekonała mnie, że Chat GPT jest mega narzędziem, to od Ciebie zaczęła się moja przygoda z Chat, zrobiłam już Twój kurs i 4 inne, kurs otworzył mi drzwi na lepszą przyszłość, dziękuje za to co robisz, jesteś mega nauczycielem. Wszystko przejrzyście i zwiężle, a na początku miałam tak wielkie obawy 🙂 jak widać nie taki diabeł straszny 😀
Karolina Adamik
To drugi zakupiony przezemnie kurs – polecam przekaz Pana Krzysztofa. Wcześniej płaciłem za marketing w mojej firmie a dziś dzięki poradnikom i kursom NetGonet tworzę i pozycjonuje strony sam. Kursy są stworzone na najwyższym poziomie – z czystym sercem polecam każdemu ?
Tomasz Wiśniewski
Oriental SPA
Właśnie skończyłem kurs – jestem bardzo zadowolony. Bardzo duża wiedza przedstawiona w przystępnej formie. Praktyczne porady które można od razu wdrożyć i zacząć działać (akurat ja je wykorzystam w swoim biznesie online do marketingu
Michał Morawski
Właściciel sklepu internetowego joyofshopping.pl
Kurs SEO to drugi kurs, jaki zakupiłem. Jako osoba zielona z zagadnień SEO, dzięki praktycznym przykładom i omówieniu tematu. Pozwoliła mi wdrożyć plan naprawy SEO w moim sklepie internetowy. Na efekty oczywiście trzeba będzie jeszcze poczekać, bo trudno poprawić wszystko na raz. Ale proces ruszył Polecam Kursy pana Krzysztofa, bo są przystępne dla każdego.
Piotr Szlazak
Właściciel sklepu snowboardshop.pl

Powyższe opinię pochodzą od klientów, którzy skorzystali z produktów i usług firmy NetGonet.